Seizoen 2017

Wereldkampioenschap Mol 02/12/2017
Masters: Guido V. 1e

Belgisch Kampioenschap lille 26/11/2017
Masters C: Guido V. 1e

Europees Kampioenschap 04/11/2017
Masters C: Guido V. 1e

Provinciaal en Vlaams Kampioenschap 01/10/2017
Amateurs/Fun A: Marten S. 3e

Duathlon Noteboom Brecht 30/09/2017
Wim C. en Andy: 1e

ATB Eindklassement
Ploegen: 1e
Dames: Gertie W. 2e
Seniors: Wim K. 1e
E-klasse: Joris M. 4e

ATB Retie 24/09/2017
A-klasse: Maarten S. 3e, Wim K. 9e, Nick W. 21e/27
B-klasse: Kevin V.R. 2e/21
C-klasse: Jef L. 18e/40
D-klasse: Joris M. DNF/70
F-klasse: Sofie D. 11e/50


PK Veldrijden Vorselaar 16/09/2017
Masters C: Guido V. 1e

BK Marathon Mountainbike Bouillon 10/09/2017
Peter V.L. 2e masters, 11e algemeen

ATB Merksplas 10/09/2017
A-klasse: Wim K. 10e/21
C-klasse: Guy B. 27e/30

De Moedige Veldrijder Wiekevorst 10/09/2017
Masters C: Guido V. 1e/49

Estafette 6u van het Zand Alphen 09/09/2017
Team Wim C., Jef L., Nick W. en Kevin V.R. 3e teams, 5e algemeen

De Moedige Veldrijder Kessel: 03/09/2017
Dames internationaal: Gertie W. 14e/26
Amateurs en masters A: Guy B. 37e/47
Masters C: Guido V. 2e, Wim C. 3e/48

De Moedige Veldrijder Steenhuffel 02/09/2017
Masters C: Guido V. 2e/39

Estafette 3u Herstelt 02/09/2017
Team 1: Jan S., Jef L. en Kevin V.R. 6e/47
Team 2: Dirk S., Tim G. en Kris V.T. 17e/47

ATB Hechtel 02/09/2017
A-klasse: Maarten S. 1e, Wim K. 12e, Peter V.L. 19e, Nick W. DNF/24
B-klasse: Wim C. 10e/21
D-klasse: Geert M. 37e/38
E-klasse: Joris M. 3e, Gertie W. 43e en 2e dame/76

ATB Gierle 19/08/2017
A-klasse: Maarten S. 3e, Guido V. 13e, Wim K. 15e/23
B-klasse: Nick W. 2e, Kevin V.R. 6e, Wim C. 12e/25
C-klasse: Jef L. 18e, Tim G. 29e, Geert M. 30e/35
E-klasse: Joris M. 3e/74
F-klasse: Sofie D. 36e/51

ATB Olen-Teunenberg 13/08/2017
A-klasse: Maarten S. 3e, Guido V. 5e, Peter V.L. 6e, Wim K. 8e/25
B-klasse: Nick W. 7e, Wim C. 9e, Kevin V.R. 18e/25
C-klasse: Guy B. 26e, Geert M. 36e, Jef L. 39e/43
E-klasse: Joris M. 3e, Gertie W. 35e (2e dame)/87
F-klasse: Sofie D. DNF/59


ATB Kessel 06/08/2017
A-klasse: Peter V.L. 5e, Maarten S. 7e, Guido V. 8e, Wim K. 12e, Dries H. 14e/28
B-klasse: Kevin V.R. 7e, Wim C. 8e, Nick W. 9e/23
C-klasse: Jef L. 24e, Guy B. 37e, Geert M. 40e/46
E-klasse: Joris M. 26e, Gertie W. 50e/92
F-klasse: Sophie D. 29e/55

3u Kessel 05/08/2017
Ploeg heren: Peter V.L., Guido V., Wim K.: 1e
Gemengde ploeg: Wim C., Gertie W., Kevin V.R.: 1e

Duo-duathlon Herentals 28/07/2017
Wim C. + Andy: 3e

Classic Tessenderlo 10/07/2017
Jan S. 33e/679 + 1e (+40)

BK Boeren Bocholt 09/07/2017
Peter V.L. 1e, Guido V. 2e

ATB Olen-Buul 02/07/2017
A-klasse: Guido V. 9e, Wim K. 11e/20
B-klasse: Kevin V.R. 12e/24
C-klasse: Jef L. 19e, Guy B. 26e/39
E-klasse: Gertie W. 39e/79 - 2de dame
F-klasse: Sofie D. 25e/53

Jogging Geel-Larum 01/07/2017
Jan S. 11e/135

ATB Ravels 25/06/2017
A-klasse: Guido V. 8e, Wim K. 15e, Peter V.L. 16e/17
B-klasse: Kevin V.R. 10e, Wim C. 20e/23
E-klasse: Gertie W. 62e/84
F-klasse: Sofie D. 38e/54

Jogging Veerle-Heide 24/06/2017
Jan S. 5e/50

3u Vlierbeek 24/06/2017
Ploeg 1: Kevin V.R., Maarten S. en Guido V. 1e/11
Ploeg 2: Tim G., Jef L., Guy B. 3e/11
Solo's: Peter V.L. 1e, Geert M. 3e/7

ATB Moergestel 18/06/2017
F-klasse: Sofie D. 34e/52

ATB Dessel 11/06/2017
A-klasse: Guido V. 7e, Maarten S. 10e, Peter V.L. 17e, Wim K. 18e/30
B-klasse: Kevin V.R. 8e, Wim C. 16e, Nick W. 18e/32
C-klasse: Guy B. 18e, Jef L. 33e, Hans B. 35e, Tim G. 40e, Geert M. 44e/49
E-klasse: Joris M. 13e/90
F-klasse: Sofie D. 23e/59


Hagelandse Chrono 04/06/2017
Peter V.L. 3e

ATB Meer De Mosten 03/06/2017
A-klasse: Maarten S. 8e, Wim K. 10e, Peter V.L. 14e, Guido V. DNF/26
B-klasse: Kevin V.R. 9e, Wim C. 13e/30
C-klasse: Guy B. 25e, Geert M. DNF/37
E-klasse: Joris M. 4e, Gertie W. 40e/76
F-klasse: Sofie D. 20e/50

ATB Grembergen 28/05/2017
A-klasse: Guido V. 6e, Maarten S. 10e/19
B-klasse: Kevin V.R. 13e, Wim C. 18e/23
C-klasse: Guy B. 17e, Jef L. 19e, Geert M. 21e/29
E-klasse: Joris M. 4e/75

ATB Hooge Mierde 21/05/2017
A-klasse: Guido V. 8e, Peter V.L. 11e, Wim K. 14e, Maarten S. 16e/26
B-klasse: Nick W. 13e, Kevin V.R. 20e/27
C-klasse: Jef L. 38e, Guy B. 39e, Geert M. 44e/48
E-klasse: Joris M. 2e, Gertie W. 38e/87

Engstraatjogging Meerhout 19/05/2017
Jan S. 14e/79

Jogging Tongerlo 12/05/2017
Jan S. 17e/132

ATB Reusel 23/04/2017
A-klasse: Wim K. 7e, Peter V.L. 11e, Guido V. 12e/25
B-klasse: Kevin V.R. 5e, Nick Wynants 16e/26
C-klasse: Jef L. 21e, Hans B. 25e, Tim G. 27e, Geert M. 51e/54
E-klasse: Joris M. 6e, Gertie W. 38e/109

Oosteljogging 28/04/2017
Jan S. 4e/53

ATB Beverlo 17/04/2017
A-klasse: Wim K. 11e, Guido V. 19e/34
B-klasse: Kevin V.R. 7e, Wim C. 9e/26
C-klasse: Nick W. 7e, Hans B. 24e, Jef L. 28e, Guy B. 51e, Geert M. 54e/62
E-klasse: Joris M. 7e, Gertie W. 27e/113

Paasjogging Olmen 17/04/2017
Jan S. 9e/137

ATB Hapert 09/04/2017
A-klasse: Maarten S. 2e, Guido V. 23e, Peter V.L. 24e, Wim K. 27e/29
B-klasse: Kevin V.R. 13e, Wim C. 16e/28
C-klasse: Nick W. 17e, Tim G. 38e, Geert M. 49e, Guy B. 52e/58
E-klasse: Joris M. 32e, Gertie W. 45e/107

Kleine Brogel 01/04/2017
Kevin V.R. 10e

Duathlon Geel Lissenvijver 19/03/2017
Wim C. en Wout 2e

Duathlon Retie 12/03/2017
Wim C. en Wout 2e
Tim G. en Ivan 6e
Joris en maat 15e

Flitsrun Demarsin jogging 12/03/2017
Jan S. 18e/160

Estafette Charity Biking Geel-Bel 11/03/2017
Team Jef L., Wim K., Maarten S., Kevin V.R. 3de
Wim K: snelste ronde van alle deelnemers

Veldrit Assenede 22/01/2017
Masters C: Guido V. 1e

De Moedige Veldrijder Hoogstraten 21/01/2017
Masters C: Guido V. 2e

Veldrit Lokeren 14/01/2017
Masters C: Guido V. 2e

 

 

 

 


2012 | www.mtbcyber12.be | Nothing on this website may be copied or reproduced without written consent of the owner.