Seizoen 2016

Veldrit Kerniel 30/12/2016
Masters C: Guido V. 1e

Veldrit Varsenare 10/12/2016
Masters C: Guido V. 2e

De Moedige Veldrijder Boortmeerbeek 04/12/2016
Masters C: Guido V. 1e

WK Mol 03/12/2016
50 - 54 jaar: Guido V. 2e
35-39 jaar: Guy B. 39e

BK Hélécine 27/11/2016
Masters C: Guido V. 1e

Winterduathlon Wommelgem 27/11/2016
Wim C. en Wout D. 2e

De Moedige Veldrijder Lichtaart 26/11/2016
Amateurs en Masters A: Guy B. 21e
Masters C: Guido V. 2e

WTK Olen 20/11/2016
Reeks C: +51j: Guido V. 1e

De Moedige Veldrijder Rijkevorsel 05/11/2016
Amateurs en Masters A: Guy B. 18e/23
Masters C: Guido V. 1e/21

De Moedige Veldrijder Alsemberg 29/10/2016
Masters C: Guido V. 1e/26

VDN Herenthout 29/10/2016
- 35 j: Guy B. 14e/24

De Moedige Veldrijder Heusden-Eversel 23/10/2016
Amateurs en Masters A: Guy B. 20e/26

EK Bratislava 22/10/2016
Masters C: Guido V. 1e

De Moedige Veldrijder Nossegem 09/10/2016
Amateurs en Masters A: Guy B. 24e/29
Masters C: Guido V. 1e/33

ATB-eindhappening Heusden-Zolder 02/10/2016
Algemeen:
Ploegenklassement: MTB Cyber 12: 2e
A-klasse: Bart L. 2e
Seniors: Wim K. 1e
Dames: Gertie W. 3e
Regelmatigheidscriterium:
A-klasse: Bart L. 4e

ATB-cross Heusden-Zolder 02/10/2016
A-klasse: Bart L. 1e, Wim K. 11e
B-klasse: Wim C. 8e

De Moedige Veldrijder Kasterlee 02/10/2016
Amateurs en Masters A: Guy B. 23e
Masters C: Guido V. 1e

ATB-cross Retie 25/09/2016 [foto's]
A-klasse: Bart L. 2e, Wim K. 12e/15
C-klasse: Guy B. 26e, Jef L. 30e/33

ATB-cross Oosterhout 18/09/2016
A-klasse: Wim K. 12e, Bart L. 15e/16
C-klasse: Jef L. 24e, Geert M. 30e/31

De Moedige Veldrijder Koningshooikt 18/09/2016
Masters C: Guido V. 1e/30

De Moedige Veldrijder Vorselaar 17/09/2016
Amateurs en Masters A: Guy B. 29ste/32
Masters C: Guido V. 1e/35

ATB-cross Merksplas 11/09/2016
A-klasse: Bart L. 2e, Guido V. 4e, Wim K. 15e/18
B-klasse: Wim C. 22e/35
C-klasse: Guy B. 25e, Jef L. 26e, Geert M. 31e/34
E-klasse: Gertie W. 49e/54
F-klasse: Tamara L. DNF/42


De Moedige Veldrijder Wiekevorst 11/09/2016
Masters C: Guido V. 1e/42

6u van 't Zand Alphen 10/09/2016
Team: Tim G., Wim C., Jef L., Geert M. 3e

ATB-cross Hechtel 04/09/2016
A-klasse: Bart L. 1e, Wim K. 9e/16
B-klasse: Wim C. 13e/29
C-klasse: Jef L. 20e, Joël H. 28e, Guy B. 33e, Geert M. 37e/45
E-klasse: Peter J. 26e, Gertie W. 55e/59

De Moedige Veldrijder Kessel 04/09/2016
Masters C: Guido V. 1e/34

De Moedige Veldrijder Steenhuffel 03/09/2016
Masters C: Guido V. 1e/36

ATB-cross Geel-Lissenvijver 28/08/2016
A-klasse: Guido V. 2e, Bart L. 4e, Peter V.L. 15e, Wim K. 18e/20
C-klasse: Jef L. 34e, Geert M. 37e/44
E-klasse: Gertie W. 31e/54

ATB-cross Gierle 20/08/2016
A-klasse: Bart L. 5e, Guido V. DNF/17
B-klasse: Wim C. 8e/21
C-klasse:Tim G. 34e, Jef L. 35e, Geert M. 37e/38
E-klasse: Peter J. 21e/45

ATB-cross Olen-Teunenberg 14/08/2016 [foto's]
A-klasse: Guido V. 1e, Bart L. 2e, Peter V.L.14e, Wim K. 21e/21
B-klasse: Wim C. 9e/26
C-klasse: Jef L. 29e, Tim G. 38e, Guy B. 46e/48
E-klasse: Gertie W. 16e, Peter J. 53e/58

3u uithoudingsproef Olen-Teunenberg 13/08/2016
Team Hans B., Jan S. en Dirk S. 8e
Kris V.T. 19e

ATB-cross Kessel 07/08/2016 [foto's]
A-klasse: Guido V. 2e, Peter V.L.: 12e, Wim K.: 16e/25
B-klasse: Wim C. 14e/26
C-klasse: Guy B. 50e, Tim G. 51e, Jef L. 52e, Geert M. 56e/61
E-klasse: Gertie W. 24e, Peter J. 33e/61

3u van Kessel 06/08/2016 [foto's]
Guido V., Sten B. en Peter V.L.: 3e
Hans B., Wim C. en Jan S.: 6e
Kris V.T.: solo - uitgereden

ATB-cross Olen-Buul 10/07/2016 [foto's]
A-klasse: Bart L. 1e, Guido V. 2e/19
C-klasse: Guy B. 23e, Jef L. 37e/47
E-klasse: Gertie W. 32e/64
F-klasse: Tamara L. 6e/40

ATB-cross Ravels 26/06/2016 [foto's]
A-klasse: Bart L. 4e/15
C-klasse: Guy B. 45e, Jef L. DNF/51
E-klasse: Gertie W. 33e/63

ATB-cross Moergestel 19/06/2016
A-klasse: Guido V. 3e, Bart L. 5e, Peter V.L. 15e/15
B-klasse: Wim C. DNF/30
C-klasse: Jef L. 34e, Geert M. 44e/48
E-klasse: Gertie W. 20e/58
F-klasse: Tamara L. 5e/43

ATB-cross Dessel 12/06/2016 [foto's]
A-klasse: Guido V.: 15e/18
B-klasse: Wim C.: DNF/47
C-klasse: Guy B.: 29e, Jef L.: 45e, Geert M.: 48e/58
E-klasse: Gertie W.: 41e/71
F-klasse: Tamara L.: 3e/44

ATB-cross Meer 04/06/2016
A-klasse: Bart L.: 2e, Peter V.L.: 15e/19
E-klasse: Gertie W.: 17e/44
F-klasse: Tamara L.: 8e/41

ATB-cross Geel-Bel 29/05/2016 [foto's]
A-klasse: Bart L.: 2e, Wim K.: 5e, Peter V.L.: 10e, Guido V.: 18e/21
B-klasse: Wim C.: 9e/28
C-klasse: Guy B.: 35e, Jef L.: 42e, Geert M.: 50e/62
E-klasse: Gertie W.: 30e, Peter J.: 33e/77
F-klasse: Tamara L.: 13e/52

Estafette 100 km van Kaulille 28/05/2016 [foto's]
Ploeg 1: Guido V., Peter V.L., Sten B.: 1e
Ploeg 2: Jan S., Wim C., Jef L.: 6e

ATB-cross Hooge Mierde 22/05/2016 [foto's]
A-klasse: Bart L.: 2e, Peter V.L.: 5e, Wim K.: 7e, Guido V.: 15e/16
C-klasse: Guy B.: 48e, Jef L.: 52e, Geert M.: 63e/67
E-klasse: Peter J.: 20e, Gertie W.: 38e/69
F-klasse: Tamara L.: 3e/46

Estafette Vlierbeek 3u 21/05/2016 [foto's]
Ploeg 1: Guido V., Peter V.L., Sten R.: 1e
Ploeg 2: Hans B., Jef L.: 3e
Solo: Geert M.: 3e

ATB-cross Bladel 08/05/2016 [foto's]
A-klasse: Guido V.: 3e, Wim K.: 6e, Peter V.L.: 8e/16
B-klasse: Wim C.: 15e/32
C-klasse: Guy B.: 37e, Jef L.: 48, Tim G.: DNF/60
E-klasse: Peter J.: 25, Gertie W.: 45e/75
F-klasse: Tamara L.: 9e/51

ATB-cross Reusel 24/04/2016 [foto's]
A-klasse: Bart L.: 5e, Peter V.L: 7e, Wim K.: 9e, Guido V.: 11e/20
C-klasse: Tim G.: 24e, Guy B.: 36e, Jef L.: 46e, Geert M.: 54e/63
E-klasse: Gertie W.: 52e/80
F-klasse: Tamara L.: 24e/54

ATB-cross Beverlo 17/04/2016
A-klasse:Guido V.: 3e, Bart L.: 4e,Peter V.L.: 8e, Wim K.: 9e/22
B-klasse: Wim C.: 15e/38
C-klasse: Tim G.: 45e, Jef L.: 52e/72
E-klasse: Peter J.: 46e, Gertie W.: 59e/87
F-klasse: Tamara L.: 10e/56


ATB-cross Hapert 10/04/2016 [foto's]
A-klasse: Wim K.: 7e, Peter V.L. 8e, Guido V. 10e, Bart L. 11e/34
C-klasse: Tim G.: 3e, Guy B.: 49e, Geert M.: 62e/79
E-klasse: Gertie W.: 51e/94
F-klasse: Tamara L.: 20e/67

Duathlon Geel 20/03/2016
Wim C. en Wout D.: 1e

BK Crossduathlon Retie 13/03/2016 [foto's]
Duo's:Wim C. en Wout D. 1e, Tim G. en Ivan 3e,
Solo: Guido V. 1e

Fifty One Charity Biking Cup Geel 05/03/2016 [foto's]
Team Jef L., Tim G., Hans B. en Guy B.: 18e/104 (12e/50 in categorie <40 jaar)

Estafette Plassendonk 27/02/2016 [foto's]
Team: Guido V., Bart L. en Tim G.: 2e/26
Team: Jef L. en Guy B.: 14e/26


WTK Rillaar 21/02/2016
+50j: Guido V. 1e

Kleicross Lebbeke 20/02/2016
Masters C: Guido V. 1e

Cross-Duathlon Zelem 13/02/2016 [foto's]
Team MTB Cyber 12 (Wim C. en Wout D.): 1e/99 algemeen, 1e/21 duo's

Veldrit Assenede 07/02/2016
Masters C: Guido V. 1e/26

Veldrit Waregem 24/01/2016
Masters C: Guido V. 1e/19

Eindklassement De Moedige Veldrijder
Masters A: Guy B. 15e
Masters C: Guido V. 1e

De Moedige Veldrijder Hoogstraten 23/01/2016
Masters A: Guy B. 21e/23
Masters C: Guido V. 1e/26

Veldrit Lokeren 03/01/2016
Masters C: Guido V. 1e/28

 

 

 

 

 


2012 | www.mtbcyber12.be | Nothing on this website may be copied or reproduced without written consent of the owner.