Seizoen 2015

BK Oosterzele 06/12/2015 [foto's]
Masters C: Guido V. 1e/39
Masters A: Guy B. 16e/22

Veldrit Sint-Jan-In-Eremo 29/11/2015
Masters C: Guido V. 1e/29

De Moedige Veldrijder Boortmeerbeek 28/11/2015
Amateurs en masters A: Guy B. 18e/24
Masters C: Guido V. 1e/29

Hetric-Challenge Lichtaart 22/11/2015 [foto's]
Bike Inn mtb -40 klasse: Bart L. 1e
Winterduathlon: Tim G. 84e/147

De Moedige Veldrijder Hoegaarden 22/11/2015
Masters C: Guido V. 1e/21

De Moedige Veldrijder Wuustwezel 21/11/2015
Amateurs en masters A: Guy B. 16e/17
Masters C: Guido V. 1e/18

De Moedige Veldrijder Lichtaart 14/11/2015
Amateurs en masters A: Guy B. 25e/37
Masters C: Guido V. 1e/35

De Moedige Veldrijder Rijkevorsel 07/11/2015
Amateurs en masters A: Guy B. 21e/25
Masters C: Guido V. 2e/27

Veldrit Alsemberg 31/10/2015
Masters C: Guido V. 1e/30

Veldrit Lochristi-Hijfte 25/10/2015
Masters C: Guido V. 1e/30

Eindklassement ATB 2015 [foto's]
A-klasse: Guido V. 1e (ook 1e in +50 en 5e in regelmatigheidscriterium), Bart L. 3e (ook 3e in regelmatigheidscriterium)
Teamkampioenschap: MTB Cyber 12: 1e


ATB-cross #22 Dessel 18/10/2015
A-klasse: Bart L. 2e/20
B-klasse: Wim C. 17e/20
C-klasse: Geert M. 36e/37
D-klasse: Kenny G. 17e, Kristof B. 18e/24
E-klasse: Peter J. 23e/38

De Moedige Veldrijder Heusden-Eversel 18/10/2015
Amateurs en masters A: Guy B. 17e/29
Masters C: Guido V. 1e/22

Veldrit Ardooie 16/10/2015
Masters C: Guido V. 1e/34

ATB-cross #21 Wuustwezel 11/10/2015
A-klasse: Bart L. 5e/14
B-klasse: Jelle O. 24e/28
D-klasse: Kristof B. 19e/33

De Moedige Veldrijder Nossegem 11/10/2015 [foto's]
Amateurs en masters A: Guy B. 20e/30
Masters C: Guido V. 1e/27

VDN Wuustwezel 10/10/2015
-35 j: Jelle O. 21e/32

De Moedige Veldrijder Kasterlee 04/10/2015 [foto's]
Amateurs en masters A: Guy B. 14e/24
Masters C: Guido V. 1e/22

VDN Viersel 04/10/2015
- 35 j: Jelle O. 22e/32

ATB-cross #20 Bladel 03/10/2015
A-klasse: Bart L. 4e/13
B-klasse: Wim C. 17e/30
C-klasse: Jan S. 17e, Geert M. 18e/27

Provinciaal Kampioenschap - De Moedige Veldrijder Vorselaar 03/10/2015 [foto's]
Amateurs en masters A: Guy B. 23e/34
Masters C: Guido V. 1e/34

ATB-cross #19 Herent 27/09/2015
B-klasse: Jelle O. 25e, Wim C. DNF/40
C-klasse: Joël H. DNF/32
D-klasse: Kristof B. 30e/37

De Moedige Veldrijder Hoboken 27/09/2015 [foto's]
Masters A en amateurs: Guy B. 19e/22
Masters C: Guido V. 1e/25

Veldrit Stabroek 26/09/2015
Masters C: Guido V. 1e/21

ATB-cross #18 Retie 20/09/2015 [foto's]
A-klasse: Bart L. 2e/12
B-klasse: Wim C. 18e, Guy B. 34e/38
C-klasse: Joël H. 31e/39
D-klasse: Kristof B. 24e, Peter J. 49e/52

De Moedige Veldrijder Koningshooikt 20/09/2015
Masters C: Guido V. 1e/28

Veldrit Knesselaere 19/09/2015
Masters C: Guido V. 1e/39

De Moedige Veldrijder Wiekevorst 13/09/2015 [foto's]
Masters A en amateurs: Guy B. 41e/53
Masters C: Guido V. 1e/52

6u 't Zand Alphen 12/09/2015 [foto's]
Tim G. - Hans B. 15e/26
Kristof B. - Geert M. 19e/26

ATB-cross #17 Merksplas 06/09/2015
A-klasse: Bart L. 6e, Hans B. DNF/18
B-klasse: Wim C. 16e/35
C-klasse: Joël H. 13e/42
D-klasse: Kristof B. 28e, Kenny G. DNF/57

De Moedige Veldrijder Kessel 06/09/2015 [foto's]
Masters A en amateurs: Guy B. 35e/46
Masters C: Guido V. 1e/44

Duathlon Gierle 06/09/2015 [foto's ]
Tim G. - Ivan 4e/13
Geert M. - Yorien M. 12e/13

De Moedige Veldrijder Steenhuffel-Londerzeel 05/09/2015
Masters C: Guido V. 1e/38

ATB-cross #16 Hechtel 30/08/2015 [foto's]
A-klasse: Guido V. 1e; Bart L. 3e/25
B-klasse: Wim C. 16e; Guy B. 41e; Tim G. DNF/53
C-klasse: Tom VD. 40e; Joel H. DNF; Geert M. DNF/59
D-klasse: Kristof B. 34e; Kenny G. 37e; Peter J. 51e/56

ATB-cross #15 Geel-Lissenvijver 23/08/2015
A-klasse: Guido V. 1e; Bart L. 12e/19
B-klasse: Wim C. 17e; Jelle O. 26e/43
C-klasse: Joel H. 38e; Geert M. 40e/50
D-klasse: Kenny G. 11e; Patrick C. 13e; Kristof B. 34e/58
E-klasse: Marianne H. 13e/55

Belgisch Kampioenschap voor boeren en boerinnen Peer 23/08/2015
Guido V. 1e

ATB-cross #14 Gierle 15/08/2015
A-klasse: Bart L. 2e; Guido V. 3e/16
B-klasse: Wim C. 27e; Tim G. 33e; Guy B. 35e; Jelle O. DNF/43
C-klasse: Joel H. 34e; Geert M. 37e; Tom VD. 38e; Jan S. 44e/49
D-klasse: Patrick C. 13e; Kenny G. 17e; Kristof B. 21e/51
E-klasse: Marianne H. 14e/55

ATB-cross #13 Olen-Teunenberg 09/08/2015
A-klasse: Bart L. 3e; Guido V. 4e/19
B-klasse: Wim C. 15e; Tim G. 27e; Jelle O. 30e; Guy B. 35e/44
C-klasse: Tom VD. 16e; Jan S. 39e; Joel H. 48e; Geert M. 52e/63
D-klasse: Patrick C. 27e; Kristof B. 35e; Peter J. 36e; Kenny G. 42e; Kai H. 43e; Dirk S. DNF/66
E-klasse: Marianne H. 21e/56

MTB Cyber12 Challenge 08/08/2015
Dames: MTB Cyber12 Team dames: 2e/2
Teams: MTB Cyber12 Team juniors: 24e/41
Solo: Kris T. 17e/58

ATB-cross #12 Kessel 02/08/2015
A-klasse: Guido V. 2e; Bart L. 7e/19
B-klasse: Guy B. 32e; Tim G. 38e/49
C-klasse: Jan S. 33e; Geert M. 38e; Tom VD. 41e/58
D-klasse: Kenny G. 24e; Patrick C. 41e; Kristof B. 49e/53
E-klasse: Marianne H. 19e/49

6u van Kessel 01/08/2015
Gemengde ploeg: 1e/4
Solo: Kristof B. 16e/31

ATB-cross #11 Heusden-Zolder 12/07/2015
A-klasse: Guido V. 3e; Bart L. 8e/18
C-klasse: Tom VD. 30e; Geert M. 45e; Jan S. 47e/52

D-klasse: Patrick C. 17e; Kristof B. 25e/57
E-klasse: Marianne H. 7e/51

ATB-cross #10 Olen-Buul 05/07/2015
A-klasse: Bart L. 3e; Guido V. 5e; Hans B. 13e/22
B-klasse: Wim C. 17e; Guy B. 35e; Jelle O. 36e; Johan B. 38e/45
C-klasse: Tom VD. 25e; Jan S. 27e; Geert M. 31e/38
D-klasse: Kenny G. 16e; Patrick C. 22e; Kristof B. 23e; Peter J. 43e; Dirk S. 55e/59
E-klasse: Marianne H. 11e/53


ATB-cross #9 Geel-Bel 28/06/2015
A-klasse:Guido V. 1e; Bart L. 2e; Tomas L. 8e/17
B-klasse:Wim C. 9e; Guy B. 26/36
C-klasse: Jan S. 27e; Geert M. DNF/39
D-klasse: Patrick C. 27e; Kenny G. 30e; Peter J. 47e/61
E-klasse: Marianne H. 8e/57

Avondcriterium Mol-Achterbos 27/06/2015 [foto's]
Guido V.-Bart L.-Benny: 1e
Hans B. - Tim G. - Ivan: 8e
Jan S. - Wim C. - Johan B.: 20e


ATB-cross #8 Ravels 21/06/2015
A-klasse: Guido V. 5e; Bart L. 11e/22
B-klasse: Wim C. 36e; Tim G. 37e; Guy B. 38e/44
C-klasse: Tom VD. DNF/62
D-klasse: Kenny G. 35e; Peter J. 42e; Kristof B. 46e/51


Marathon Haversin 15/06/2015
80 km : Vincent H. 34e/105

ATB-cross #7 Moergestel 14/06/2015
A-klasse: Guido V. 4e; Bart L. 5e/23
D-klasse: Kenny G. 33e; Kristof B. 42e/58


ATB-cross #6 Meer 06/06/2015
A-klasse: Guido V. 2e; Bart L. 5e/20
C-klasse: Geert M. 43e/54
E-klasse: Marianne H. 10e/56


Hagelandse chrono 07/06/2015
80 km : Jelle O. 180e; Vincent H. 181e/649

ATB-cross #5 Hooge Mierde 17/05/2015
A-klasse: Guido V. 1e/28
B-klasse: Wim C. 13e; Tim G. 40e; Guy B. 42/48
C-klasse: Tom VD. 43e; Geert M. 63e/72
D-klasse: Patrick C. 28e; Peter J. 62e/71
E-klasse: Marianne H. 17e/59


VWV Putte Grasheide 04/05/2015
Cat A: Hans B. 3e

ATB-cross #4 Overpelt 26/04/2015
A-klasse: Bart L. 1e; Guido V. 2e/23
C-klasse: Tom VD. 68e; Joel H. 71e/85
D-klasse: Kristof B. 41e; Kenny G. 45e; Patrick C. 59e; Peter J. 77e /82
E-klasse: Marianne H. 22e/67


4 uren van Overpelt 25/04/2015
Team : Jan S.,Tim G., Guy B. 5e/24
Solo: Geert M. 14e, Kristof B. 15e/23


ATB-cross #3 Reusel 19/04/2015
A-klasse: Bart L. 1e; Hans B. 21e/29
B-klasse: Wim C. 17e; Tim G. 37e; Guy B. 43e; Johan B. DNF/50
C-klasse: Geert M. 76e/88
D-klasse: Kristof B. 38e; Kenny G. 49e; Patrick C. 51e; Peter J. 76e/85
E-klasse: Marianne H. 23e/64


Crossduatlon Ravels 18/04/2015
Solo: Guido V. Heren +50 1e/5; totaal 5e/46

ATB-cross #2 Beverlo 12/04/2015
A-klasse: Bart L. 2e; Guido V. 3e/28
B-klasse: Wim C. 20e; Johan B. 24e; Tim G. 42e; Guy B. DNF/49
C-klasse: Jan S. 69e; Geert M. 78e/87
D-klasse: Kristof B. 58e; Patrick C. 61e; Kai H. DNF /94
E-klasse: Marianne H. 29e/68


ATB-cross #1 Hapert 04/04/2015
A-klasse: Bart L. 2e; Guido V. 8e/32
B-klasse: Wim C. 23e; Tim G. 31e; Johan B. 32e; Guy B. 37e/47
D-klasse: Kristof B. 43e/69


Wallonia Cup Dinant 15/03/2015 [uitslagen]
Amateurs: Bart L. 18e/57

BK Crossduatlon Retie 08/03/2015 [uitslagen]
Solo M50: Guido V. 1e
Duo's: Wim C. & Tom S. 6e


MTB Dessel 01/03/2015
-40j: Bart L. 4e

WTK Noorderwijk 01/03/2015
Reeks B: Guido V. 1e

Plassendonk 28/02/2015
Team 1: Guido V., Bart L., Johan B. 3e
Team 2: Tim G., Kenny G., Ivan VW. 11e


WTK Geel-Bel 22/02/2015
Reeks A: Jelle O. 13e/22
Reeks B: Guido V. 2e


WTK Helchteren 21/02/2015
Reeks B: Guido V. 1e/20

Duatlon Zelem 21/02/2015
Duo's: Wim C. & Marc vG. 2e

WTK Tienen 01/02/2015
Reeks B: Guido V. 1e/20

Assenede 25/01/2015
Masters: Guido V. 1e/27

Rijkevorsel 17/01/2015
Masters: Guido V. 1e/11

Zoutleeuw 11/01/2015
Masters: Guido V. 1e/28

WK Gossau ZH 04/01/2015 [foto's]
Masters 50-54: Guido V. 2e

 

 

 


2012 | www.mtbcyber12.be | Nothing on this website may be copied or reproduced without written consent of the owner.