Seizoen 2014


Eindklassement ATB- crossen
A-klasse: Guido V. 2e; Bart L. 3e/35
B-klasse: Hans B. 23e (58e algemeen); Tim G. 50e (85e algemeen); Johan B. 55e (90e algemeen); Kim VB. 56e (91e algemeen)/62
C-klasse: Wim C. 3e (100e algemeen);
Tom VD. 14e (111e algemeen); Patrick C. 51e (148 algemeen); Geert M. 58e
(155e algemeen)/65
D-klasse: Kristof B. 51e (213e algemeen)/38

WAOD Lochristi 12/10/2014
Toeristen: Jello O. 9e (±20e/90 algemeen)

VWV Noorderwijk 04/10/2014
A-reeks: Jelle O. 6e (11e algemeen)

Provinciaal kampioenschap cyclocross Vorselaar 04/10/2014
Masters C: Guido V. 1e

* ATB-cross #18 Retie 21/09/2014
A-klasse: Bart L. 2e/27
B-klasse: Johan B. DNF; Kim VB. DNF/26

C-klasse: Wim C. DNF/29
D-klasse:
Kristof B. 23/36


* ATB-cross #17 Lichtaart 14/09/2014
A-klasse: Bart L. 9e/34
B-klasse: Johan B. 29e; Jan S. DNF; Kim VB. DNF/39

C-klasse: Wim C. 4e; Geert M. 33e; Kenny G. 34e/36
D-klasse:
Kristof B. 37e/44


*2 uren van Poeyelheide 07-09-2014
Ploeg: Hans B.; Tim G.; Ivan 2e/8
Solo: Jan S. 5e; Patrick C. 7e; Geert M. 8e; Marianne H. 1e dame, 11e algemeen; Kai H. 12e/14

* ATB-cross #16 Hechtel 07/09/2014
A-klasse: Bart L. 2e/28
C-klasse: Wim C. 12e; Tom VD. 23e/47
D-klasse:
Paul F. 38e; Kristof B. DNF/45

* Cyclocross Zemst-Hofstade 07-09-2014

Guido V. 4e/33

*10 uren van Grobbendonk 06-09-2014
Ploeg: Jan S.; Bart L.; Kim VB.; Johan B.; Marianne H. 2de gemengd en 8ste algemeen
Solo: Kristof B. 8e/15

* Cyclocross Steenhuffel 06-09-2014
Guido V. 2e/36

* ATB-cross #15 Merksplas 31/08/2014
Individuele klasse: Bart L. 1e; Wim C. 26e; Tom VD. 33e; Joel H 34e; Johan B. DNF; Kristof B. DNF/61

* Flanders Cup Langdorp 31-08-2014
Fun A: Jelle O. 28e/46

* Houffalize marathon 70km 24/08/2014
Vincent H. 87e/300

* ATB-cross #14 Meerhout 24/08/2014
A-klasse: Bart L. 4e; Guido V. 8e/36
B-klasse: Kim VB. 14e; Hans B. 25e; Jan S. 34e; Tim G. 37e; Joel H. DNF/45
C-klasse: Wim C. 4e; Patrick C. 25e; Geert M. 36e/41
D-klasse: Kristof B. 34e; Kai H. 41e
/52
E-klasse: Marianne H. 9e/33

Open klasse: Jelle O. 9e/19

* ATB-cross #13 Gierle 16/08/2014
A-klasse: Bart L. 4e; Guido V. 7e/23
B-klasse: Jan S. 35e; Johan B. DNF/42
C-klasse: Wim C. 1e; Tom VD. 11e; Geert M. 37e/42
D-klasse: Kai H. 31e;
Kristof B. 43e/50

* Zomertrofee MTB Dessel 14-08-2014
Open klasse: Bart L. 3e

* ATB-cross #12 Olen Teunenberg 10/08/2014
A-klasse: Bart L. 3e; Guido V. 7e/28
B-klasse: Kim VB. 19e; Hans B. 23e; Tim G. 30e; Johan B. 37e; Joel H. 39e; Jan S. DNF; Stijn VDW. DNF/49
C-klasse: Wim C. 1e; Tom VD. 16e; Vincent H. 29e; Kenny G. DNF; Dirk S. DNF; Patrick C. DNF; Geert M. DNF/57
D-klasse: Paul F. 37e; Kai H. 45e; Kristof B. 50e;
Peter J. DNF/57
E-klasse: Marianne H. DNF/39


* 3 uren Olen Teunenberg 09/08/14
dames: damesteam met Marianne H. 1e/5

* Flanders Cup Kessel 03-08-2014
Fun A: Jelle O. 25e/47

* 6 uren van Kessel 02/08/2014
Ploeg 1: Guido V.; Bart L.; Tim G.; Wim C. 2e
Ploeg 2: Joel H.; Stijn VDW.; Tom VD.; Guy 13e
Solo: Kristof B. 26e/44
Fun A: Jelle O. 25e/47


* BK Ottignies 19/07/2014
Fun A: Jelle O. 29e/41

* ATB-cross #11 Olen Buul 06/07/2014
A-klasse: Guido V. 1e; Bart L. 2e/22
B-klasse: Tim G. 33e; Jan S. DNF; Kim VB. DNF/43
C-klasse: Tom VD. 7e; Wim C. 15e; Kenny G. 29e; Geert M. DNF/39
D-klasse: Kristof B. 38e; Paul F. 45e/53


* ATB-cross #10 Ravels 29/06/2014
A-klasse: Guido V. 5e; Bart L. 7e/19
C-klasse: Wim C. 12e; Tom VD. 17e/41
D-klasse: Kristof B. DNF/50


* ATB-cross #9 Geel 22/06/2014
A-klasse: Guido V. 2e; Bart L. 3e/37
B-klasse: Hans B. 18e; Kim VB 31e/52
C-klasse: Tom VD. 14e; Patrick C. 27e; Geert M. 45e; Wim C. DNF/53
D-klasse: Kristof B. 46e/66

E-klasse: Marianne H. 11e/37

* ATB-cross #8 Moergestel 15/06/2014
A-klasse: Bart L. 4e; Guido V. 5e/35
B-klasse: Kim VB. 27e/49
C-klasse: Wim C. 4e; Tom VD. 23e; Patrick C.26e/45
D-klasse: Kristof B. 44e/59


* Raid Bocq Anhée 85km 08/06/2014
Vincent H. 11e

* ATB-cross #7 Dessel 07/06/2014
A-klasse: Guido V. 3e; Bart L. 10e/34
B-klasse: Hans B. 25e; Tim G. 26e; Johan B.DNF/48
C-klasse: Wim C. 6e; Tom VD. 21e; Geert M. 36e/45
D-klasse: Kristof B. 55e/64


* 6 uren van Hamme 31/05/2014
Solo: Kristof B. 20e/34

* ATB-cross #6 Hooge Mierde 18/05/2014
A-klasse: Guido V. 2e; Bart L. 3e/35
C-klasse: Patrick C. 33e; Tom VD DNF/56
D-klasse: Kristof B. 49e/78


* ATB-cross #5 Reusel 11/05/2014
A-klasse: Guido V. 2e; Bart L. 12e/41
B-klasse: Hans B. 4e; Tim G. 38e/45
C-klasse: Wim C. 8e; Patrick C. 34e; Kenny G. 40e; Tom VD 49e/55
D-klasse: Kristof B. 35e/69

* ATB-cross #4 Alphen 04/05/2014
A-klasse: Guido V. 4e; Bart L. 6e/34
B-klasse: Tim G. 39e/57
C-klasse: Wim C. 1e;Tom VD 8e/63
D-klasse: Kristof B. 36/67

* ATB-cross #3 Overpelt 28/04/2014
A-klasse: Guido V. 2e; Bart L. 5e/34
B-klasse: Hans B. 27e; Tim G. 35e/48
C-klasse: Vincent H. 11e/63
D-klasse: Peter J. 55e/81


* Memorial Davy Coenen 27/04/2013
Teams: Cyber 12 11e/30
Solo's: Geer M. 12e; Kristof B. 19e; Stijn VDW 20e/24


* Olse Challenge 30km MTB 21/04/2014 [uitslag]
3 de pl algemeen van de 78 & 1 ste +40 jarige Guido V.
20 pl Kim VB. 78
23 pl Tim G.
24 pl Jan St .
28 pl Patrick C.
29 pl Kenny G.

* Wallonia Cup Bastogne 20/04/2014 [uitslag]
Fun A: Jelle O. 25e/47


* ATB-cross #2 Beverlo 13-04-2014 [uitslag]
Open-klasse: Jelle O. 7e
A-klasse: Guido V. 4e; Bart L. 7e/52
B-klasse: Hans B. 1e; Johan B. 12e; Tim B. 26e; Kim VB. DNF/66
C-klasse: Wim C. 1e; Vincent H. 4e; Tim VD. 16e; Patrick C. 37e; Geert M. 41e/65
D-klasse: Kristof B. 37e/85
E-klasse: Marianne H. 8e/50


* La Grand-Leezienne - Chrono 70 kms Grand-Leez 06-04-2014 [uitslag]
Senior: Vincent H. 27e/92 (42e/153 algemeen)

* ATB-cross #1 Hapert 06-04-2014 [uitslag] [artikel]
A-klasse: Bart L. 3e; Guido V. 10e/55
B-klasse: Hans B. 1e; Johan B. 6e; Tim G. 40e; Joël H. DNF/74
C-klasse: Wim C. 7e; Tom VD. 16e; Kenny G. 25e; Geert M. 48e; Patrick C. 52e/87
D-klasse: Kristof B. DNF/92
E-klasse: Marianne H. 8e/54


* Flanders Cup Pepingen 30-03-2014 [uitslag Fun A, uitslag Masters II]
Fun A: Jelle O. 38e/67
Masters II: Guido V. 8e/40


* Wallonia Cup Thieusies 23-03-2014
Fun A: Jelle O. 38e

* Wallonia Cup Dinant 16-03-2014 [uitslag]
Fun A: Jelle O. 33e/76

* Duathlon Retie 09-03-2014
Duo's: Wim C. & Ronny V. 8e/31

* XCO Dessel 02-03-2014
-40j: Bart L. 4e; Jelle O. 19e

* 2u30 min Plassendonk 01-03-2014
Team 1: Guido V.; Bart L.; Tim G. 2e
Team 2: Hans B.; Joël H.; Wim C. 9e


* Classique d'Alphen 23-02-2014 [uitslag]
16-30 jaar: Jelle O. 32e (98e alg); Vincent H. 45e (165e alg)/64 (282 alg)
30-40 jaar: Kim VB 43e (125e alg)/84 (282 alg)


* Cyclocross Geel-Bel 23-2-2014
Masters B: Guido V. 1e/25

* Cyclocorss Lebeke 22-2-2014
Masters B: Guido V. 1e

* Cyclocross Rillaar 16-02-2014
Masters B: Guido V. 1e/14

* Cyclocross Kasterlee 16-02-2014 [foto's]
Masters B: Guido V. 1e/20

* Duathlon Bolderberg 15-02-2014 [uitslag] [foto's]
Duo's: Wim C. & Marc VG. 11e/34

* Cyclocross Helchteren 9-02-2014 [foto's]
Masters B: Guido V. 1e/26

* Cyclocross Maldegem 05-02-2014
Masters B: Guido V. 2e/29

* Cyclocross Assenede 26-01-2014
Masters B: Guido V. 2e/21

* Cyclocross Rillaar 25-01-2014
Masters B: Guido V. 1e/25

* Cyclocross Kruibeke 19-01-2014
Masters B: Guido V. 1e/25

* Cyclocross Kasterlee 05-01-2014
Masters B: Guido V. 1e/25

 

 

 


2012 | www.mtbcyber12.be | Nothing on this website may be copied or reproduced without written consent of the owner.