Seizoen 2013

* Cyclocross Balegem-Oosterzele 29-12-2013
Masters B: Buido V. 1e/24

* Cyclocross Reusel 26-12-2013
Masters B: Guido V. 4e

* Cyclocross Tienen 15-12-2013
Masters B: Guido V. 1e/19

* Cyclocross Vorselaar 14-12-2013 [foto]
Masters B: Guido V. 2e/17

* Cyclocross Dessel-Brasel 08-12-2013
Masters B: Guido V. 1e/22

* Cyclocross Dessel-Brasel 07-12-2013
Masters B: Guido V. 1e/14

* BK Cyclocross WBV Peulis-Putte 01-12-2013 [foto]
Masters B: Guido V. 1e/33

* Provinciaal kampioenschap Cyclocross 30-11-2013
Masters B: Guido V. 2e

* Cyclocross Hoegaarden 24-11-2013
Masters B: Guido V. 2e/17

* Cyclocross Heusden-Zolder 17-11-2013
Masters B: Guido V. 2e/20

* Cyclocross Lichtaart 16-11-2013
Masters B: Guido V. 2e/20

* Cyclocross Houthalen 10-11-2013
Masters B: Guido V. 2e/19

* Kamelencross Arendonk 10-11-2013 [foto]
-40j: Wim C. 26e; Kristof B. 37e

* Cyclocross Zelzate 09-11-2013
Masters B: Guido V. 9e/23

* MTB Lichtaart 3-11-2013 [uitslag]
-40j: Bart L. 2e; Jan St. 12e; Tim G. 13e; Jelle O. 15; Kai H. DNF/16
+40j: Kris VT. 5e; Marianne H. 10e/10


* Cyclo cross Lichtaart 3-11-2013 [uitslag]
Reeks B: Guido V. 4e/28

* Kortenberg 1-11-2013
Reeks B: Guido V. 2e/26

* WBV Tessenderlo 27-10-2013
Reeks B: Guido V. 3e

* WBV Alsemberg Beersel 26-10-2013
Reeks B: Guido V. 1e

* WBV Wilrijk 20-10-2013
Reeks B: Guido V. 1e

* WTK Tienen 20-10-2013
Reeks B: Guido V. 1e

* VDNR Herenthout 13-10-2013
Kris VT. 2e; Kenny G. 8e

* Boerkesduahtlon Olen 13-10-2013 [uitslag]
Jelle O. & Kai H. 26e/48

* ATB #16 Retie 22-09-2013
B-klasse: Patrick C. 8e; Stijn VdW 23e/27
C-klasse: Vincent H. 12e/23
D-klasse: Kristof B. 11e/34


* ATB #15 Lichtaart 15-09-2013 [foto]
B-klasse: Tim G. 18e; Kenny G. 25e; Stijn VdW 26e/29
C-klasse: Hans B. 1e; Vincent H. 9e/21


* 10 uren van Grobbendonk 14-09-2013 [foto]
Gemengd: MTB Cyber12 A 2e/8 (10e algemeen)
Heren: MTB Cyber12 B
19e/58
Solo: Kristof B. 8e/13 (77e algemeen)


* ATB #14 Hechtel 08-09-2013
A-klasse: Joël H. DNF/31
C-klasse: Hans B. 2e; Tom VD. 6e; Wim C. 9e; Vincent H. 13e/25
D-klasse: Peter J. 20e; Kristof B. 22e/30


* Merida Flanders Cup Langdorp 01-09-2013
Fun A: Jelle O. 16e

* ATB #13 Merksplas ploegentijdrit 01-09-2013
MTB Cyber12 14e

* 2 uurs Poeyelheide 01-09-2013
Teams: Kris VT. & Tim G. 3e; Jan St. & Kenny G. 9e; Patrick C. & Kai H. 13e
Solo Dames: Marianne H. 1e


* Kids Challenge Beringen 24-08-2013 [foto]
Boys U13: Sybe G. 24e/24

* ATB #12 Gierle 17-08-2013 [foto]
A-klasse: Jelle O. 23e/41
B-klasse: Patrick C. 17e; Tim G. 32e; Stijn VdW. 35e; Jan St. 36e/38
C-klasse: Tom VD. 8e; Wim C. 12e; Dirk St. 22e/29
D-klasse: Kristof B. 23e/34
E-klasse: Marianne H. 8e/33


* ATB #11 Olen 11-08-2013 [uitslag]
A-klasse: Kris VT. 13e; Joël H. 29e; Kim VB. DNF/39
B-klasse: Tim G. 11e; Sven S. 21e; Patrick C. 22e; Kenny G. 33e; Jan St. DNF; Geert M. DNF/41
C-klasse: Hans B. 1e; Tom VD. 4e; Vincent H. 6e; Wim C. 8e; Drik St. 27e/34
D-klasse: Peter J. 5e; Kristof B. 29e/36
E-klasse: Marianne H. 6e/37


* MTB Cyber12 Challenge 10-08-2013 [uitslag]
Solo: Kim VB 18e; Jan St. 19e/44
Dames: Marianne H.; Inne B.; Petra M. 1e/4

Kids 7-8-9 jaar: Sem G. 2e; Armin VT. 7e; Sfeya VT. 14e/14
Kids 10-11 jaar: Sybe G. 1e; Sibe J. 3e; Bauke VD. 8e; Rimme VT 9e/9
Kids 14-15 jaar: Ben V. 5e/5


* Merida Flanders Cup Kessel 04-08-2013
Fun A: Jelle O. 22e/45

* Antwerp 6 hours Kessel 03-08-2013 [uitslag]
Heren:
MTB Cyber12: Guido V.; Bart L.; Kris VT.; Jelle O. 3e
MTB Cyber12 2: Tim G.; Jan St.; Hans B.; Joël H. 7e
MTB Cyber12 3: Kenny G.; Sven S.; Peter J.; Tom VD. 16e

Solo:
Kristof B. 18e


* BK
Les Lacs de l ' Eau d'Heure 20-07-2013 [uitslag]
Fun A: Jelle O. 21e/47

* ATB #10 Olen-Buul 14-07-2013
A-klasse: onze renners zaten op een betere weide...
B-klasse: Joël H. 5e; Tim G. 13e; Patrick C. 14e; Jan St. 17e; Stijn VdW 21e; Sven S. 24e;
Geert M. 28e/30
C-klasse: Tom VD. 5e/30
D-klasse: Wim C. 3e; Peter J. 17e; Kristof B. 31e/34
E-klasse: Marianne H. 6e/34


* 4 uren Humbeek 07-07-2013 [uitslag]
Teams: Jan St.; Hans B.; Tim G.; Joeri DC 4e/23
Solo's: Vincent H. 5e; Jelle O. 9e/22


* ATB #9 Ravels 30-06-2013 [foto's]
A-klasse: ons kat gestuurd
B-klasse: Patrick C. 12e; Tim G. 16e; Joël H. 18e; Jan St. 20e; Geert M. DNF/37
C-klasse: Hans B. 1e; Tom VD. 4e/24
D-klasse: Peter J. 7e; Wim C. 16e; Kristof B. 29e/37
E-klasse: Marianne 4e/29


* ATB #8 Geel-Bel 23-06-2013 [foto]
A-klasse: Jelle O. 26e/38
B-klasse: Patrick C. 18e; Sven S. 21e; Jan St. 24e; Geert M. 26e; Kenny G. DNF/38
C-klasse: Hans B. 1e; Tom VD. 12e; Dirk St. 29e/42
D-klasse: Wim C. 6e; Peter J. 17e; Kristof B. 42e/46
E-klasse: Marianne H. 6e/37


* ATB #7 Moergestel 16-06-2013 [foto]
A-klasse: Jelle O. 29e; Kim VB DNF/48
B-klasse: Tim G. 4e; Patrick C. 22e; Geert M. 38e; Stijn Vdw. 41e/46
C-klasse: Hans B. 2e; Tom VD. 12e; Vincent H. 14e/35
D-klasse: Peter J. 4e; Wim C. 11e; Kristof B. 34e/42
E-klasse: Marianne H. 19e/44


* Avondcriterium Mol-Achtebos 14-06-2013 [foto]
MTB Cyber taem 2: Tim G.; Hans B.; Ivan 6e/ 61
MTB Cyber taem 3: Joeri ;Tom VD.; Stijn Vdw 17e/ 61 
MTB Cyber taem 1: Jan St.; Kenny G.; Sven S.18e/ 61


* ATB-cross #6 Dessel 09-06-2013 [foto]
A-klasse: Jelle O. DNF/33
B-klasse: Tim G. 5e; Patrick C. 20e; Sven S. 24e; Kenny G. 30e; Geert M. 34e; Jan St. 35e/40
C-klasse: Hans B. 1e; Tom VD. 8e; Drik St. DNF/42
D-klasse: Wim C. 15e; Kristof B. 34e/48
E-klasse: Peter J. 1e; Marianne H. 16e/39

* ATB-cross #5 Hilvarenbeek 02-06-2013 [foto]
A-klasse: Kim VB. 28e; Jelle O. 29e/36
B-klasse: Tim G. 9e; Patrick C. 13e; Jan st. 18e; Sven S. 19e; Geert M. 20e; Kenny G. 22e/33
C-klasse: Hans B. 1e; Vincent H. 4e; Tom VD. 9e; Dirk St. 18e/34
D-klasse: Kristof B. 23e/34
E-klasse: Peter J. 1e; Marianne H. 15e/42


* ATB-cross #4 Hoge Mierde 26-05-2013 [foto]
B-klasse: Jan St. 16e; Tim G. 22e; Patrick C. 23e; Geert M.25e; Sven S. 30e; Stijn Vdw. 40; Kenny G. DNF/41
C-klasse: Hans B. 1e; Vincent H. 5e; Dirk St. 13e; Tom VD. 32e/41
D-klasse: Wim C. 14e; Kristof B. 28e/42
E-klasse: Peter J. 1e; Marianne H. 16e/41


* ATB-cross #3 Meerhout 19-05-2013 [foto]
A-klasse: Kim VB. 27e/35
B-klasse: Patrick C. 21e; Sven S. 22e; Jan St. 30e; Geert M. 34e: Stijn Vdw.39e; Kenny G. DNF/44
C-klasse: Vincent H. 3e; Tom VD. 10e; Dirk St. 30e/48
D-klasse: Kristof B. 37e/46
E-klasse: Peter J. 3e; Marianne H. 17e


* ATB-cross #2 Alphen 11/05/2013 [foto]
A-klasse: Jelle O. 16e/29
B-klasse: Tim G. 17e; Patrick C. 18e; Jan St. 21e; Geert M. 27e; Kenny G. 34e/43
C-klasse: Hans B. 1e; Tom VD. 17e/37
D-klasse: Kristof B. 30e/53
E-klasse: Peter J. 4e; Marianne H. 15e/38

Jeugd-klasse 9-11jr: Sybe G. 1e (3e algemeen)

* ATB-cross #1 Overpelt 05/05/2013
A-klasse: Jelle O. 21e; Kim VB DNF/36
B-klasse: Tim G. 19e; Kenny G. 30e/48
C-klasse: Hans B. 2e; Vincent H. 6e; Tom VD 13e/53
D-klasse: Wim C. 7e; Kristof B. 33e/51
E-klasse: Peter J. 3e/38


*
4u MTB ENDURANCE Overpelt “Memorial Davy Coenen” 04/05/2013
teams: Jan St.; Geert M.; Patrick C. 13e/36
solo: Kristof B. 17/22


* Olse Challenge Merksem 14-04-2013 [uitslag] [foto]
30 km MTB: Vincent H. 21e; Hans B. 23e; Tim B. 36e/76

* Ottignies 17-03-2013 [uitslag]
Fun A: Jelle O. 41e/48

* Run Bike Run Geel 10-03-2013 [uitslag] [you tube]
H24 solo: Wim C. 19e/52 (29e/81 solo's algemeen)

* 4 uren Geel-Bel 09-03-2013 [foto] [you tube]
solo's: Kristof B. 4e/6 (38e/41 algemeen)

* Dikke bandenrace Opglabeek 09-03-2013
Sybe Gybels 1e/8

* Adventure duathlon Berendrecht 03-03-2013 [uitslag]
Solo: Jelle O. 24e/58

* Kids Challenge Dessel 03-03-2013
Sybe G. 2e; Sen G. 15e/22

* Open MTB Dessel 03-03-2013 [uitslag] [foto]
Kim VB. 34e/76

* Plassendonk Noorderwijk 02-03-2013 [foto]
Team 1: Tim G.; Ivan ; Jan G. 7e/25
Team 2: Kris VT; Kenny G.; Sven S. 9e/25
Team 3: Geert M.; Kristof B.; Jelle O. 19e/25


* Classique d'Alphen [uitslag]
heren 30-40: Sven S. 19e; Kenny G. 34e/50


* Duatlon Heusden-Zolder 22-02-2013 [uitslag]
Solo: Wim C. 30e; Jelle O. 52e/80

* Duatlon Lille ..-02-2013
Wim C. 21e/60

 

 

 

 


2012 | www.mtbcyber12.be | Nothing on this website may be copied or reproduced without written consent of the owner.