Seizoen 2012

* WVZ Sint-Katalijne-Waver 23-12-2012
[uitslag]
categorie A: Vincent H. 13e/15 (29e/37 algemeen)

* VDNR Viersel 02-12-2012
[uitslag] [foto's]
-40j: Vincent H. 17e; Jelle O. 22e/45

* Hetric Challenge 18-11-2012 [uitslagen] [foto's]
-Bike-Inn MTB Trophy 32km:
Tim G. 29e/36
-Winterduathlon duo:
Kris VT. & Kevin 1e/12
-Winterduathlon Solo:
Jelle O. 12e/78


* Open MTB kampioenschap Steenhuffel 4-11-2012 [uitslagen] [foto's]
-40jaar: Kris VT. 4e; Jelle O. 12e; Hans B. DNF/±70

* Scherpenheuvel-Hapert 28-10-2012
Kris VT. 27e/1700

* Open MTB kampioenschap Merchtem 28-10-2012

-40 jaar: Jelle O. 7e/32

* Atira Winterduathlon Olen 21-10-2012 [uitslag duo's] [uitslag solo's]
Dou Dames:
Marianne H. & Yentl V. 64e/80 algemeen

Duo Heren:
Jan St. & Gillian VT. 11e; Geert M. & Bart L. 28e; Dirk St. & Steven L. 29e/80

Solo Heren H24:
Jelle O. 29e; Sven S. 30e; Kenny G. 36e/60

* MTB Olen 30-09-2012
Tom VD. 27e/39

* Eindstand ATB-cross 2012
A-klasse: Kris VT. 8e; Jelle O. 11e/66
B-klasse: Kim VB. 2e; Jan St. 5e; Geert M. 6e; Patrick C. 11e; Sven S. 21e; Tim G. 28e; Tom VD. 39e; Dirk VD. 68e/78
C-klasse: Kenny G. 6e; Vincent H. 18e; Kristof B. 28e; Dirk St. 36e; Hans B. 55e/98
D-klasse: Marianne H. 5e; Peter J. 27e/74

* ATB-cross Teamkampioenschap 2012 (19 teams)
1e MTB Team Sponsor
2e MTB t' Gierke
3e De Rappe Wielen
4e MTB Cyber12

* ATB Retie 23-09-2012 [foto's]
A-klasse: Kris VT. DNF/24
B-klasse: Kim VB. 9e; Jan St. 13e; Patrick C. 16e; Geert M. DNF/22
C-klasse: Hans B. 2e; Dirk St. 9e; Vincent H. 15e; Kenny G. 32e/44
D-klasse: Marianne H. 12e/35

* 10 uren Grobbendonk 15-09-2012 [foto's]
Gemengde teams: MTB Cyber12 A (Jan St.; Kim VB.; Kris VT.; Bart; Marjanne H.) 1e/14 (5e/88 algemeen klassement)
Heren teams: MTB Cyber12 B (Dirk St.; Patrick C.; Geert M.; Tom VD.; Kristof B.) 20e/88

* MTB criterium de Bergaeten 08-09-2012
Recreanten:
Jelle O. & Tim G. & Ivan 5e
Jan St. & Kristof C. & Bart J. 13e
Kenny G. & Sven S. & Dirk St. 15e

* 3uurs Dilbeek 08-09-2012
Solo's: Geert M. 8e; Kristof B. 10e/14

* MTB Poederlee 04-09-2012
Tim G. 4e

* ATB cross Merksplas 02-09-2012 [foto's]
A-klasse: Kris VT. DNF/15
B-klasse: Jan St. 6e; Kim VB. 9e; Geert M. 11e; Patrick C. 14e; Sven S. DNF/23
C-klasse: Kenny G. 6e/54
D-klasse: Marianne H. 18e/34

* ATB cross Reusel 28-08-2012
A-klasse: Kris VT. 8e; Jelle O. 21e/29
B-klasse: Kim VB. 9e; Geert M. 14e; Jan St. 18e; Patrick C. 24e; Tim G. 26e; Sven S. 27e/35
C-klasse: Kenny G. 16e; Hans B. 23e; Kristof B. 53e/67
D-klasse: Marianne H. 19e/33

* 4 uurs Overpelt Memorial Davy Coenen 18-08-2012 [foto's]
Teams: Tim G.& Hans B.& Vincent H. 13e/32
Solo's: Kristof B. 11e/20

* ATB cross Gierle 18-08-2012
A-klasse: Kris VT. 3e; Jelle O. 23e/31
B-klasse: Kim VB. 2e; Jan St. 14e; Tom VD. 32e; Geert M. 37e; Patrick C. DNF/49
C-klasse: Kenny G. 5e; Drik St. 52e/72
D-klasse: Marianne H. 15e/44

* Avond Criterium Dessel 14-08-2012
Open klasse: Kris VT. 4e; Geert M. ?; Vincent H. ?

* ATB cross Olen 12-08-2012 [foto's]
A-klasse: Kris VT. 2e; Jelle O. 14e/34
B-klasse: Kim VB. 3e; Geert M. 12e; Jan St. 13e; Tim G. DNF/36
C-klasse: Sven S. 3e; Kenny G. 13e; Vincent H. 30e; Hans B. 34e; Dirk St. 37e; Kristof B. 73e/81
C-klasse: Marianne H. 20e/52

* ATB cross Lichtaart 05-08-2012 [foto's]
A-klasse: Kris VT. 8e; Jelle O. 21e/29
B-klasse: Kim VB. 4e; Jan St. 19e; Geert M. 20e; Patrick C. 24e/44
C-klasse: Vincent H. 20e; Kristof B. 61e; Sven S. 35e; Kenny G. 79e/79
D-klasse: Marianne H. 24e/59

* Flanders Cup Eksel 29-07-2012
Fun A: Jelle O. 16e
Fun B: Jan St. 16e; Kim VB. 17e

* Brugbergrees Humbeek 01-07-2012

Teams: Jan St. & Geert M. & Gert D. 3e/32
Solo's: Jelle O. 4e; Vincent H. 8e/24

*ATB-cross Ravels 30-06-2012 [foto's]
A-klasse: Jelle O. 17e/27
B-klasse: Jan St. 13e; Geert M. 22e; Patrick C. 23e; Tom VD. 29e; Tim G. 34e; Kim VB. Op Zen Bakkes (ging paal dansen)/41
C-klasse: Kenny G. 8e; Hans B. 10e; Sven S. 20e; Kristof B. 37e; Dirk St. DNF/46
D-klasse: Marianne H. 19e/58

* ATB-Moergestel 17-06-2012
A-klasse: Jelle O. 17e; Kris VT. 18e/32 (Yes, de Kris veu!!!)
B-klasse: Kim VB. 5e; Jan St. 9e; Geert M. 16e; Patrick C. DNF/46
C-klasse: Sven S. 14e; Vincent H. 19e; Kenny G. 24e; Kristof B. 32e/49
D-klasse: Marianne H. 14e/36

* ATB-cross Dessel 10-06-2012
A-klasse: Jelle O. 21e/43
B-klasse: Kim VB. 5e; Jan St. 7e; Geert M. 17e; Tim G. 26e; Patrick C. 36e/57
C-klasse: Kenny G. 7e; Sven S. 14e; Vincent H. 16e; Dirk St. 28e; Kristof B. 30e/64
D-klasse: Marianne H. 20e/44

*ATB-cross Hilvarenbeek 03-06-2012
A-klasse: Kris VT. 9e; Jelle O. 14e/20
B-klasse: Tim G. 6e; Kim VB. 10e; Jan St. 18e; Patrick C. 20e; Geert M. DNF/34
C-klasse: Vincent H. 7e; Kristof B. 27e; Kenny G. DNF; Sven S. DNF/39
D-klasse: Marianne H. 20e/43

* ATB-cross Hooge Mierde 27-05-2012
A-klasse: Kris VT. 15e; Jelle O. 17e/28
B-klasse: Geert M. 9e; Kim VB. 11e; Jan St. 17e/43
C-klasse: Kenny G. 10e; Dirk St. 17e; Kristof B. 43e/48
D-klasse: Sven S. 1e; Vincent H. 2e; Marianne H. 16e/46

* ATB-cross Alphen 19-05-2012 [foto's]
A-klasse: Kris VT. 14e; Jelle O. 16e/25
B-klasse: Kim VB. 14e; Tim G. 18e; Jan St. 20e; Geert M. 21e; Patrick C. 22e; Tom VD. 31e, Dirk VD. 35e; Kristof B. DNF/ 53
C-klasse: Kenny G. 13e/58
D-klasse: Sven S. 16e; Marianne H. 19e/54

* AS Adventure Challenge Merksem, 30km bike 1/05/2012
Jelle O. 18e; Tim G. 28e/97

* MFC Pepingen 25-03-2012
Fun A: Jelle O. 31e/45

* Duathlon Lille 25-03-2012
Duo's: Hans B. & Van Den Brande Jeroen 12e; Tim G. & Nuyts Stefan 17e/32

* Run Bike Run Geel-Bel 11-03-2012
Duo's: Hans B. & Jasper Wuyts 6e; Jan St. & ... 23e; Tim G. & Stefan Nuyts 27e; Kenny G. & ... 33e/58

* Chrono Alphen 26-02-012
Algemeen: Jan St. 95e; Jelle O. 109e; Patrick C. 118e; Kenny G. 124e; Kim VB. 129e; Kristof B. 224e; Marjanne H. 227e; Vincent H. 228e/272

* Rollenkoers Slijkdabbers 18-02-2012
Hans B. en Vincent H. (volgt nog)

* MTB Bolderberg 12-02-2012
(geboortejaar 1973 en later): Hans B. 40e; Tim G. 57e/95

 

 

 

 


2012 | www.mtbcyber12.be | Nothing on this website may be copied or reproduced without written consent of the owner.