Seizoen 2011

*
Duo-duathlon Wuustwezel 4/12/2011
Hans Bertels & Jasper Wuyts 4e/48 duo's (6e in totaal van 130 deelnemers)
Tim Goris & Stefan Nuyts 13e /48 duo's (19e in totaal van 130 deelnemers)

* Overpelt MTB 27-11-2011
Hans B. 3e
Tim G. 4e/8


* LMTB Lommel 27-11-2011

Fun 1: Jelle O. 19e/42

* Bike Inn 32km MTB 19-11-2011 [foto's]
Geert M. 28e; Kenny G. 38e/62

* Duo Duathlon Lichtaart 19-11-2011 [foto's]
Geert M./ Kevin 1e
Jelle O./ Phillip W. 3e
Hans B./ Monique G. 5e
Tim G./ Stefan N. 6e/14


* LMTB Ham 13-11-2011 [foto's]
Fun 1: Jelle O. 24e/49

* XC Steenhuffel 06-11-201
-40j: Jelle Ooms 6e/67

* Atira Winterduatlon Olen 16-10-2011 [foto's]
Duo's:
Maes Geert/ Lieckens Bart 4e
Bertels Hans/ Wuyts Jasper 6e
Van Dijck Dirk/ Smets Leo 16e
Van Brabandt Kim/ Paulus Hans 17e
Steemans Jan/ Roedts Wim 19e
Goris Tim/ Nuyts Stefaan 23e
Ceustermans Patrick/ Vervoort Nick 28e
Gybels Kenny/ ... 39e
Steemans Dirk/ Van Arschot Bart 51e
Byloos Kristof/ Helsen Marianne 57e/68


* Eindklassemen ATB cross 2011

Klasse A (Jelle O. 8e; Kris VT. 17e/48)
Klasse B (Hans B. 11e; Patrick C. 12e; Dirk VD. 14e; Tim G. 20e; Geert M. 28e; Jan St. 36e/72)
Klasse C (Kenny G. 11e; Kristof B. 13e; Drik VD. 30e; Kim VB. 37e/96)
Klasse D (Drik St. 1e; Marianne H. 16e/83)


* ATB cross Retie 18-09-2011
Klasse A (Jelle O. 8e; Kris VT. 15e/18) [foto's]
Klasse B (Hans B. 16e; Geert M. 18e; Tim G. 22e; Patrick C. 24e; Jan St. 27e/33) [foto's]
Klasse C (Dirk VD. 21e; Kenny G. 23e; Kim VB. DNF/57) [foto's]
Klasse D (Marianne H. 22e; Dirk St. 24e/56)
[foto's]

* Avondcriterium Herselt 17-09-2011 [foto's]
Cyber12-1 (Tim G.; Hans B.; ... 3e/40)
Cyber12-2 (Marianne H.; Patrick C.; Jan St. 10e/40)
Cyber12-5 (Kenny G.; Peter J.; Paul 21/40)
Cyber12-4 (Geert M.; Tom VD. 22/40)
Cyber12-3 (Kristof B.; Dirk St.; Dirk VD. 23/40)


* ATB cross Merksplas 11-09-2011
Klasse B (Jan St. 17e/22)
Klasse C (Kim VB. 5e; Kenny G. 24/45)
Klasse D (Dirk St. 23e/53)


* 3 uurs Wielsbeke 03-09-2011
Teams:
info volgt

Solo's :
Kris VT.
Jelle O. DNF


* ATB Cross Reusel 28-08-2011
Klasse A (Jelle O. 12e/21)
Klasse B (Hans B. 7e; Patrick C. 22e; Tim G. 24e; Jan St. 30e; Geert M. DNF/38)
Klasse C (Kristof B. 15e; Kim VB 23e; Kenny G. 39e/74)
Klasse D (Dirk St. 8e; Marianne 23e/45)


* ATB Cross Gierle 21-08-2011
Klasse A (Kris VT. 9e; Jelle O. 10e/27)
Klasse B (Geert M. 31e; Tim G. 34e; Jan St. 42e; Patrick C. DNF; Hans B. DNF/50)
Klasse C
(Kristof B. 10e; Kim VB. 15e; Kenny G. 23e; Peter J. 44e/57)
Klasse D (Dirk St. 11e; Marianne H. 25e/51)


* 4U MTB Endurance Overpelt "Memorial Davy Coenen" 13-08-2011
Ploegen:
Cyber12 Gemengd (Kris VT.; Jelle O.; Marianne H. 12e/39)
Cyber12 (Tim G.; Hans B.; Jan St. 14e/39)

Solo's:
Solorijders ( Geert M. 10e; Patrick C. 13e; Kristof B. 19e/31)


* Flanders Cup Kessel 07-08-2011

Fun B (Jelle O. 12e; Kim VB. 21e/55)

* 4 uurs Lokeren 31-07-2011 [foto's]

Cyber12 A (Kris VT.; Kim VB.; Jelle O. 3e/44)
Cyber12 B (Hans B.; Tim G.; Dirk VD. 6e/44)
Cyber12 C (Kristof B.; Jan St.; Geert M. 9e/44)


* 4 uurs Humbeek 03-07-2011 [foto's]
Solorijders (Jelle O. 4e; Dirk VD. 8e; Geert M. 18e; Hans B. 21e/24)

* ATB Cross Ravels 02-07-2011
Klasse A (Jelle O. 15e/22) [foto's]
Klasse B (Patrick C. 20e; Geert M. 28e; Jan St. DNF/36) [foto's]
Klasse C (Dirk VD. 6e; Kenny G. 29e; Kristof B. 34e; Peter J. DNF/50) [foto's]
Klasse D (Dirk St. 11e; Marianne H. 28e/44)
[foto's]

* ATB Cross Lage Mierde 26-06-2011 [foto's]
Klasse A (Jelle O. 17e/18)
Klasse B (Hans B. 1e/27)
Klasse C (Krisof B. 18e/53)
Klasse D (Dirk St. 8e/42)


* 24 uur Westerlo 25-06-2011/26-06-2011
Gemengd (Marianne H./ Patrick C./ Kris VT./ Dirk VD.+ Kim VB./ Geert M./ Jan St. 2e/11 (7e/103 algemeen klassement)) [foto's]

*ATB Cross Olen 12-06-2011
Klasse A (Kris VT. 18e; Jelle O. DNF/41) [foto's]
Klasse B (Patrick C. 13e; Hans B. 19e; Tim G. 22e/54) [foto's]
Klasse C (Jan St. 3e; Kenny G. 28e; Kristof B. 35e; Dirk V. 43e; Peter J. 51e/78) [foto's]
Klasse D (Drik VD. 1e; Kim VB. 2e; Dirk St. 8e; Niels L. 34e, Marianne H. DNF/77)
[foto's]


* Belgacom GP Averbode 02-06-2011
Fun B (Jelle O. 6e/47)

*ATB Cross Alphen 28-05-2011
Klasse A (Kris VT. 10e; Jelle O. 12e/20) [foto's]
Klasse B (Patrick C. 8e; Tim G. 16e; Geert 23e; Hans B. DNF/38) [foto's]
Klasse C (Jan St. 7e; Kenny G. 24e; Kristof B. 31e; Dirk V. 39e; Peter J. 43e/53) [foto's]
Klasse D (Drik VD. 4e; Dirk St. 6e/28)
[foto's]

* AS Adventure Challange Merksem 01-05-2011 [foto's]
30km bike (Kris VT. 6e; Jelle O. 14e; Hans B. 16e; Tim G. 21e/154)

 

 

 

 


2012 | www.mtbcyber12.be | Nothing on this website may be copied or reproduced without written consent of the owner.